WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Väggur 4785105
nr 478 5105
Väggur
Lenght: ()
Gustaviansk stil, 1800-tal, höjd: 70, Förgylld,
1500
SEK 1300
Monday August 6 2007
at 00:00:00
Den Gustavianska stilen